Bezkurzu.pl | System - Wally Flex wąż ssący rozciągany Piaseczno, Warszawa
16206
page-template-default,page,page-id-16206,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Wally Flex

INFORMACJE

Niewielkie urządzenie wyposażone w rozciągliwy wąż o długości 4m. Jest tańszą alternatywą dla Vroom’a przeznaczona do doraźnego sprzątania zanieczyszczeń bez konieczności rozwijania węża głównego. Montowany na wysokości ok 1m nad podłogą pozwala na wygodne sprzątanie takich pomieszczeń jak:

Garderoby

Łazienki

Pomieszczenia gospodarcze

Pralnie itp

WallyFlex:

Jest szczególnie przydatny w wiatrołapach gdzie zastosowanie szufelki jest problematyczne i wątpliwe pod względem wygody ze względu na fakt że to pomieszczenie składa się głównie z narożników wewnętrznych. Z których wymiatanie piachu jest bardzo niewygodne. Korzystając z WallyFlexa nie musimy szukać zmiotki, wystarczy wyjąć końcówkę ssącą urządzenia i odkurzyć całe pomieszczenie.

Aby skorzystać z WallyFlex’a należy chwycić dłonią ssawkę i palcem wskazującym załączyć odkurzacz centralny. Wyłączenie następuje automatycznie po odwieszeniu ssawki.

WallyFlex w łazience

WallyFlex w wiatrołapie

WallyFlex w garderobie