fbpx
Bezkurzu.pl | O mnie
15284
page-template-default,page,page-id-15284,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

O mnie

INFORMACJE

Zajmuję się kompleksowym wykonywaniem instalacji:

centralnego odkurzania w systemie tradycyjnym oraz Hide-a-Hose

rekuperacji

klimatyzacji.

Kilkanaście lat temu przeprowadziłem się na wieś i zbudowałem dom. Wiele rzeczy wykonałem w nim samodzielnie, czego powodem były wygórowane ceny, oraz  nierzetelność wykonawców, brak fachowości lub wręcz wiedza w ich specjalizacji mniejsza od mojej. Rok później straciłem dotychczasową pracę. Efektem było rozpoczęcie własnej działalności w zakresie instalacji budowlanych. założeniem było , aby klient nie poczuł się kolokwialnie pisząc “nabity w butelkę”. Zacząłem od odkurzaczy centralnych do których w poźniejszym okresie dołożyłem wentylację z odzyskiem ciepła i klimatyzację. Nigdy nie aspirowałem do bycia duża firmą zatrudniająca niezliczona ilość “fachowców”, oraz mającą olbrzymi wybór produktów. Skupiłem się na rzetelności i własnych umiejętnościach. Wszystkiego uczyłem się sam wykonując pierwsze instalacje u siebie i u znajomych. Uzyskana w ten sposób bogata informacja zwrotna plus szkolenia branżowe pozwalają mi i cały czas na doskonalenie swoich umiejętności i wykorzystywanie ich w pracy. Co nie oznacza wszechwiedzy. Wieloletnie doświadczenie w pracy oraz użytkowanie oferowanych systemów pozwala mi na optymalne dopasowanie instalacji do każdego domu oraz użytkowników. Zgodnie z życzeniem inwestora mogę zaprojektować instalację minimalną, optymalną lub komfortową. Każda z nich pozwala na pełne i wygodne korzystanie z systemu, oraz nie sprawia kłopotów związanych z komfortem..

Oprócz projektowania i wykonywania instalacji:

  • centralnego odkurzania,

  • klimatyzacji,

  • wentylacji

sprzedaję odkurzacze centralne renomowanych marek,

  • klimatyzatory przenośne,

  • oczyszczacze powietrza

oraz wszelkie akcesoria do wyżej wymienionych urządzeń.

co do których jestem pewny, że spełnią wszystkie warunki techniczne i użytkowe.

Pracuję na dedykowanych materiałach produkcji krajowej i zagranicznej.

Dojeżdżam do klienta na terenie woj. mazowieckiego oraz sąsiednich.

OPIS FIRMY

Bezkurzu.pl to firma jednoosobowa. Dzięki czemu moi klienci są chronieni przed przypadkowymi wykonawcami i co za tym idzie jakość usług jest zawsze na tym samym wysokim poziomie. Moimi jedynymi profilami działalności są wykonywanie instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacji) , oraz centralnego odkurzania.

Obok mapa przybliżonych miejsc wykonanych instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła oraz odkurzaczy centralnych.

REFERENCJE

PARTNERZY

Zadzwoń teraz