Bezkurzu.pl | O mnie
15284
page-template-default,page,page-id-15284,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

O mnie

INFORMACJE

Zajmuję się kompleksowym wykonywaniem instalacji centralnego odkurzania w systemie tradycyjnym oraz Hide-a-Hose. Zwracam uwagę, że nie robię tego “przy okazji” oraz że nie jest to uzupełnienie dotychczasowej oferty. Wieloletnie doświadczenie w pracy oraz użytkowanie systemu pozwala mi na optymalne dopasowanie instalacji do każdego domu oraz użytkowników. Zgodnie z życzeniem inwestora mogę zaprojektować instalację minimalną, optymalną lub pełną. Każda z nich pozwala na pełne i wygodne korzystanie z systemu, nie posiada nadmiaru ani niedoboru punktów ssących.

Oprócz projektowania i wykonywania instalacji centralnego odkurzania sprzedaję odkurzacze centralne renomowanych marek, co do których jestem pewny, że spełnią wszystkie warunki techniczne i użytkowe.

Pracuję na dedykowanych materiałach produkcji krajowej i zagranicznej.

Dojeżdżam do klienta na terenie woj. mazowieckiego oraz sąsiednich.

OPIS FIRMY

Bezkurzu.pl to firma jednoosobowa. Dzięki czemu moi klienci są chronieni przed przypadkowymi wykonawcami i co za tym idzie jakość usług jest zawsze na tym samym wysokim poziomie. Moimi jedynymi profilami działalności są wykonywanie instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacji) , oraz centralnego odkurzania.

Obok mapa przybliżonych miejsc wykonanych instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła oraz odkurzaczy centralnych.

REFERENCJE

PARTNERZY