[vc_row][vc_column][vc_column_text]

O mnie

 

O Mnie

Cezary Lesiński

Zajmuję się kompleksowym wykonywaniem instalacji centralnego odkurzania w systemie tradycyjnym oraz Hide-a-Hose, rekuperacji i klimatyzacji.

Kilkanaście lat temu przeprowadziłem się na wieś i zbudowałem dom. Wiele rzeczy wykonałem w nim samodzielnie, czego powodem były wygórowane ceny, oraz  nierzetelność wykonawców, brak fachowości lub wręcz wiedza w ich specjalizacji mniejsza od mojej. Rok później straciłem dotychczasową pracę. Efektem było rozpoczęcie własnej działalności w zakresie instalacji budowlanych. założeniem było , aby klient nie poczuł się kolokwialnie pisząc “nabity w butelkę”. Zacząłem od odkurzaczy centralnych do których w poźniejszym okresie dołożyłem wentylację z odzyskiem ciepła i klimatyzację. Nigdy nie aspirowałem do bycia duża firmą zatrudniająca niezliczona ilość “fachowców”, oraz mającą olbrzymi wybór produktów. Skupiłem się na rzetelności i własnych umiejętnościach. Wszystkiego uczyłem się sam wykonując pierwsze instalacje u siebie i u znajomych. Uzyskana w ten sposób bogata informacja zwrotna plus szkolenia branżowe pozwalają mi i cały czas na doskonalenie swoich umiejętności i wykorzystywanie ich w pracy. Co nie oznacza wszechwiedzy. Wieloletnie doświadczenie w pracy oraz użytkowanie oferowanych systemów pozwala mi na optymalne dopasowanie instalacji do każdego domu oraz użytkowników. Zgodnie z życzeniem inwestora mogę zaprojektować instalację minimalną, optymalną lub komfortową. Każda z nich pozwala na pełne i wygodne korzystanie z systemu, oraz nie sprawia kłopotów związanych z komfortem..

Oprócz projektowania i wykonywania instalacji:

  • centralnego odkurzania
  • klimatyzacji
  • rekuperacji i wentylacji

Prowadzę też sprzedaż:

  • odkurzaczy centralnych renomowanych marek
  • klimatyzatorów przenośnych
  • oczyszczaczy powietrza
  • wszelkich akcesoriów do wspomnianych urządzeń

O firmie

Bezkurzu.pl to firma jednoosobowa. Dzięki czemu moi klienci są chronieni przed przypadkowymi wykonawcami i co za tym idzie jakość usług jest zawsze na tym samym wysokim poziomie. Moimi jedynymi profilami działalności są wykonywanie instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacji) , oraz centralnego odkurzania.

Obok mapa przybliżonych miejsc wykonanych instalacji

Mapa realizacji

 

10+

Lat na rynku

1000+

Wykonanych instalacji

1000+

Zadowolonych klientów

Nie czekaj!

Skontaktuj się ze mną!

Dowiedz się, co możemy razem zrobić, zapytaj o darmową wycenę!

Partnerzy

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]