Bezkurzu.pl | Klimatyzacja
17654
page-template-default,page,page-id-17654,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Wykonuję klimatyzację w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W mojej ofercie znajdziecie państwo szeroką game klimatyzatorów do użytku stacjonarnego Takich marek jak: Rotenso, AUX, Mitsubshi, LG

Klimatyzatory typu split 

Czyli niewielkie klimatyzatory ścienne mające zastosowanie w niewielkich obiektach takich jak pojedyncze pomieszczenia mieszkalne czy małe biura.Taki klimatyzator składa się z dwóch elementów. Jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Jest to najprostsza i jednocześnie najpopularniejsza instalacja klimatyzacyjna.

Klimatyzatory typu multi-split.

Instalowane wtedy gdy użytkownik planuje chłodzić kilka pomieszczeń. 

Klimatyzatory mutli-split

To nic innego jak kilka jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Jeżeli więc planują Państwo korzystanie z klimatyzacji w kilku pomieszczeniach , system multisplit może się okazać jednym z prostszych i tańszych rozwiązań. Możliwym do wykonania nawet w zamieszkanym domu czy użytkowanym biurze bez konieczności wykonywania nadmiernych zabudów. 

Klimatyzatory przenośne

 

Mają zastosowanie głównie tam gdzie istnieje brak możliwości instalacji klimatyzatorów pozostałych typów. Niestety ze względu na swoją konstrukcję posiadają mniejsza wydajność, a ich praca jest głośniejsza niż klimatyzatorów typu split.