Bezkurzu.pl | System - Kaseta Vroom wąż zwijany Piaseczno, Warszawa
16188
page-template-default,page,page-id-16188,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Vroom

INFORMACJE

Vroom to kaseta z chowanym i jednocześnie rozciągliwym wężem o długości od 5,5 do 7mb. Alternatywa dla szufelki automatycznej, szczególnie polecana dla alergików. Montowany w szafce kuchennej lub innej. Przeznaczony do doraźnego sprzątania zabrudzeń. Większy model wyposażony w regulacje siły ssania. Są także wersje do podwieszenia pod sufitem np. garażu. Czego nie polecam.

Możliwości lokalizacji Vroom’a:

W szafie np. w wiatrołapie,

W szafce kuchennej itp.,

Pod sufitem np. garażu.

To ostatnie zastosowanie jest niezbyt praktyczne ponieważ będziemy musieli wąż cały czas trzymać w ręce. Spowodowane jest budową węża, który jest rozciągliwy, a jego powłoka jest nałożona na swego rodzaju sprężynę. Co zatem się stanie jeśli wypuścimy go z ręki? Otóż podciśnienie wytwarzane przez odkurzacz centralny spowoduje jego “ucieczkę” do Vroom’a. Dodatkowo podciśnienie będzie powodowało stałe naprężenia węża co z kolei spowoduje że będzie on obcierał o każde załamanie jakie napotka. powodując uszkodzenia elementu i siebie samego.

Uwaga!

dodatkowe elementy wyposażenia widoczne na filmie nie stanowią kompletu z urządzeniem.