Bezkurzu.pl | Montaż rekuperatorów, instalacja | Rekuperacja | Grójec, Piaseczno
16301
page-template-default,page,page-id-16301,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Rekuperacja – usługi instalacyjne

MONTAŻ I SERWIS REKUPERACJI

Rekuperacja – system wentylacji z odzyskiem ciepła

Montaż rekuperacji od wielu lat wchodzi w skład moich usług. Jestem w stanie zaprojektować instalacje od podstaw oraz pomóc klientom dobrać urządzenia tak, by były jak najbardziej wydajne. Pod uwagę brane są przede wszystkim rozmiary pomieszczeń oraz sposób ocieplenia domu, co jest niezwykle istotne przy dopasowywaniu mocy rekuperatora. Uważam, że instalacja rekuperacji musi być dobrze przemyślana, aby przynosiła oczekiwane skutki, dlatego zachęcam do skorzystania z mojej pomocy i to nie tylko przy projektowaniu.

Rekuperacja jest niezwykle ważna dla nowoczesnego budownictwa, by zachować przepływ świeżego powietrza między pomieszczeniami i zadbać o właściwą wentylację. Dlatego zachęcam Państwa, by wdrożyć się w temat wentylacji mechanicznej oraz zobaczyć, dlaczego jest to takie ważne. Kiedy zdecydujecie się na montaż rekuperatorów w swoim mieszkaniu, zapraszam do kontaktu. Swoje usługi wykonuję przede wszystkim w województwie mazowieckim.

Wykonuję:

Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła,

Montuję rekuperatory zakupione u mnie oraz u innych sprzedawców.

Usługi:

Projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej,

Serwis urządzeń,

Serwis instalacji.

rekuperacja piaseczno

Centrale wentylacyjne (rekuperatory) w mojej ofercie.

Rekuperatory Wanas

RekuperatorWanas

Rekuperator Wanas

Firma WANAS jest polskim producentem central wentylacyjnych nazywanych rekuperatorami. Rekuperatory WANAS to doskonały produkt oferowany w dniu dzisiejszym w wielu krajach UE.

Rekuperatory Aeris Next

rekuperacja

Rekuperator AERIS Next

Rekuperatory AERIS Next to jedna z najbardziej zwartych i kompaktowych rekuperatorów na rynku. Dzięki swoim gabarytom nie wymagają osobnego pomieszczenia. Posiadają wymienniki przeciw-prądowy o najwyższej skuteczności na rynku do 94% według normy EN 13141-7:2010.