Bezkurzu.pl | Montaż rekuperatorów, instalacja | Rekuperacja | Grójec, Piaseczno
16301
page-template-default,page,page-id-16301,wp-custom-logo,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Rekuperatory – usługi instalacyjne

MONTAŻ I SERWIS REKUPERACJI

Rekuperator – system wentylacji z odzyskiem ciepła

Montaż rekuperacji od wielu lat wchodzi w skład moich usług. Jestem w stanie zaprojektować instalacje od podstaw oraz pomóc klientom dobrać urządzenia tak, by były jak najbardziej wydajne. Pod uwagę brane są przede wszystkim rozmiary pomieszczeń oraz sposób ocieplenia domu, co jest niezwykle istotne przy dopasowywaniu mocy rekuperatora. Uważam, że instalacja rekuperacji musi być dobrze przemyślana, aby przynosiła oczekiwane skutki, dlatego zachęcam do skorzystania z mojej pomocy i to nie tylko przy projektowaniu.

Rekuperacja jest niezwykle ważna dla nowoczesnego budownictwa, by zachować przepływ świeżego powietrza między pomieszczeniami i zadbać o właściwą wentylację. Dlatego zachęcam Państwa, by wdrożyć się w temat wentylacji mechanicznej oraz zobaczyć, dlaczego jest to takie ważne. Kiedy zdecydujecie się na montaż rekuperatorów w swoim mieszkaniu, zapraszam do kontaktu. Swoje usługi wykonuję przede wszystkim w województwie mazowieckim.

Wykonuję:

Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła,

Montuję rekuperatory zakupione u mnie oraz u innych sprzedawców.

Usługi:

Projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej,

Serwis urządzeń,

Serwis instalacji.

rekuperacja piaseczno