Bezkurzu.pl | Instalacja montaż i serwis odkurzaczy centralnych Piaseczno, Warszawa
16120
page-template-default,page,page-id-16120,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Odkurzacze centralne – usługi instalacyjne

MONTAŻ I SERWIS

Wykonuję profesjonalny montaż oraz serwis odkurzaczy centralnych, które zapewniają optymalne warunki sprzątania oraz wygodę płynącą z użytkowania nowoczesnych rozwiązań. Działam w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach, np. w okolicach Piaseczna. Współpracuję także z klientami z innych regionów naszego kraju. W zakresie wykonywanych przeze mnie prac znajduje się projektowanie, montaż odkurzaczy centralnych oraz Serwis urządzeń oraz instalacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę do przeprowadzania tego rodzaju usług. Montowane przeze mnie odkurzacze centralne są bezpieczne i proste w użytkowaniu, dzięki bezpowrotnemu usunięciu kurzu i roztoczy z pomieszczeń znacząco wpływają na poprawę jakości powietrza w danym domu lub mieszkaniu.

Stosowane przeze mnie odkurzacze centralne Cyclovac zostały wybrane z pośród wielu marek na podstawie doświadczenia i informacji zwrotnej od użytkowników. Są to bardzo wydajne oraz praktyczne urządzenia produkcji kanadyjskiej, które nie tylko gwarantują wygodę, ale i o wiele lepsze efekty sprzątania w porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami.

Pozornie prosta instalacja oraz konserwacja tego rodzaju urządzeń wymaga użycia profesjonalnego sprzętu, specjalistycznej wiedzy, oraz praktyki w wykonywaniu podobnych prac. Przeprowadzane przeze mnie roboty montażowe charakteryzują się solidnością oraz sprawną i szybką realizacją zlecenia. O poziomie profesjonalizmu moich usług może świadczyć szerokie grono zadowolonych klientów oraz otrzymane od nich referencje. Osobom, które korzystają już w swoim domu lub mieszkaniu z tego udogodnienia, oferuję serwis odkurzaczy centralnych. Wykonuję naprawy bieżące, w krótkim czasie. Szybko diagnozuję usterkę nierzadko przez telefon oraz usuwam jej przyczynę.

Przez lata działalności poznałem dobrze większość modeli odkurzaczy, ich budowę, cechy indywidualne oraz specyfikę pracy.

Skorzystanie z moich usług to gwarancja otrzymania dobrze zaprojektowanej i wydajnej instalacji z optymalną liczbą gniazd oraz jednostką centralną o odpowiedniej mocy. Odkurzacz centralny będzie indywidualnie dopasowany do. Wykonanej prze zemnie instalacji z uwzględnieniem nie tylko liczby punktów ssących ale także oporów jakie stawia. Gwarantuję prawidłowy montaż wszystkich elementów, dzięki czemu system będzie długo spełniał swoje zadanie, a odkurzanie stanie się przyjemne i nie uciążliwe.

Świadczę usługi z zakresu:

Projektowania instalacji odkurzaczy centralnych,

Instalacji odkurzania centralnego w systemie chowanego węża ( Hide-a-Hose oraz Retra Flex),

Serwisu odkurzaczy centralnych oraz instalacji.

Ponadto sprzedaję:

Odkurzacze centralne filtrowe i bez filtrowe takich marek jak: CycloVac, Hayden,

Części zamienne do jednostek centralnych, w tym silniki do wszystkich marek,

Elementy eksploatacyjne (filtry, szczotki, worki itp.),

Ponadto: węże ssące, ssawki, elementy instalacji itp.