Odkurzacze centralne

Montaż odkurzaczy centralnych

Wykonuję profesjonalny montaż oraz serwis odkurzaczy centralnych, które zapewniają optymalne warunki sprzątania oraz wygodę płynącą z użytkowania nowoczesnych rozwiązań. Działam w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach, np. w Piasecznie czy Grójcu. Współpracuję także z klientami z innych regionów naszego kraju po wcześniejszej konsultacji. W zakresie wykonywanych przeze mnie prac znajduje się projektowanie, montaż odkurzaczy centralnych oraz serwis urządzeń i instalacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę do przeprowadzania tego rodzaju usług. Montowane przeze mnie odkurzacze centralne są bezpieczne i proste w użytkowaniu, dzięki bezpowrotnemu usunięciu kurzu i roztoczy z pomieszczeń znacząco wpływają na poprawę jakości powietrza w danym domu lub mieszkaniu.

Stosowane przeze mnie odkurzacze centralne Cyclovac zostały wybrane spośród wielu marek na podstawie doświadczenia i informacji zwrotnej od użytkowników. Są to bardzo wydajne oraz praktyczne urządzenia produkcji kanadyjskiej, które nie tylko gwarantują wygodę, ale i o wiele lepsze efekty sprzątania w porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami.

Zobacz naszą ofertę odkurzaczy centralnych

Zobacz naszą ofertę odkurzaczy centralnych i akcesoriów. Przy zakupie urządzenia z montażem stawka VAT wynosi 8%

Otrzymaj darmową wycenę centralnego odkurzacza

Co potrzebuję aby wykonać wycenę instalacji centralnego odkurzania:

 • Prześlij nam rzuty kondygnacji lub link do projektu (preferowany format PDF)
 • Napisz którym systemem jesteś zainteresowany: Retraflex czy tradycyjnym
 • Prześlij lokalizację inwestycji (miejscowość)
 • Zostaw dane kontaktowe

  Możliwe formaty plików: pdf,png,jpg,jpeg
  Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB

  Serwis odkurzaczy centralnych

  Pozornie prosta instalacja oraz konserwacja tego rodzaju urządzeń wymaga użycia profesjonalnego sprzętu, specjalistycznej wiedzy oraz praktyki w wykonywaniu podobnych prac. Przeprowadzane przeze mnie prace montażowe oraz naprawa odkurzaczy charakteryzują się solidnością, sprawną i szybką realizacją zlecenia. O poziomie profesjonalizmu moich usług może świadczyć szerokie grono zadowolonych klientów oraz otrzymane od nich referencje. Osobom, które korzystają już w swoim domu lub mieszkaniu z tego udogodnienia, oferuję serwis odkurzaczy centralnych. Wykonuję naprawy bieżące, w krótkim czasie. Szybko diagnozuję usterkę nierzadko przez telefon oraz usuwam jej przyczynę kiedy tylko to możliwe. Przez lata działalności poznałem dobrze centralne odkurzacze, ich budowę, cechy indywidualne oraz specyfikę pracy.

  Skorzystanie z moich usług to gwarancja otrzymania dobrze zaprojektowanej i wydajnej instalacji z optymalną liczbą gniazd oraz jednostką centralną o odpowiedniej mocy. Odkurzacz centralny będzie indywidualnie dopasowany do wykonanej przeze mnie instalacji z uwzględnieniem nie tylko liczby punktów ssących, ale także oporów, jakie stawia. Gwarantuję prawidłowy montaż wszystkich elementów, dzięki czemu system będzie długo spełniał swoje zadanie, a odkurzanie stanie się przyjemne i nieuciążliwe.

  Świadczę usługi z zakresu:

  • Projektowania instalacji odkurzaczy centralnych,
  • Instalacji odkurzania centralnego w systemie chowanego węża ( Hide-a-Hose oraz Retra Flex),
  • Serwisu odkurzaczy centralnych oraz instalacji.

  Ponadto sprzedaję:

  • Odkurzacze centralne filtrowe i bez filtrowe takich marek jak: CycloVac, Hayden,
  • Części zamienne do jednostek centralnych, w tym silniki do wszystkich marek,
  • Elementy eksploatacyjne (filtry, szczotki, worki itp.),
  • Węże ssące, ssawki, elementy instalacji itp.

  Masz pytania?

  Skontaktuj się ze mną!

  Dowiedz się, co możemy razem zrobić, zapytaj o darmową wycenę!