[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Odkurzacze centralne

 

Montaż odkurzaczy centralnych


Specjalizuję się w serwisowaniu oraz montażu odkurzaczy centralnych – urządzeń, które zostały stworzone po to, aby sprzątanie stało się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Swojej działalności nie ograniczam wyłącznie do usług instalacyjnych oraz serwisowych. Prowadzę także sprzedaż jednostek centralnych, a swoją ofertę kieruję przede wszystkim do klientów z okolic Grójca, Warszawy i Piaseczna. Jeśli Twoja miejscowość jest oddalona o ponad 100 kilometrów, zapraszam do konsultacji – każde zamówienie traktuję indywidualnie. W przypadku bardzo dużych odległości może zostać doliczony koszt dojazdu, liczony zgodnie z następującym wzorem: odległość [km] x 1,90 [zł] = łączna kwota.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż odkurzaczy centralnych?

Moje wieloletnie doświadczenie jako instalatora jednostek centralnych sprawia, że wszystkie montowane przeze mnie urządzenia są całkowicie bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Jeśli zależy Ci na poprawie jakości powietrza w swoim domu lub mieszkaniu, wybierz moją ofertę montażu odkurzaczy centralnych CycloVac produkcji kanadyjskiej – urządzeń gwarantujących nie tylko praktyczną wygodę, ale przede wszystkim znacznie lepsze i wydajniejsze efekty sprzątania.

Świadcząc usługi montażu odkurzaczy centralnych, dbam o kompleksowość swojej oferty. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały potrzebne do poprawnego przeprowadzenia instalacji. W trakcie realizacji zamówienia podejmuję się zamontowania pozostałych akcesoriów (gniazda, szufelki), które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej satysfakcji z wykonanej usługi, warto powierzyć montaż odkurzacza centralnego prawdziwemu specjaliście.

Zobacz naszą ofertę odkurzaczy centralnych


Zobacz naszą ofertę odkurzaczy centralnych i akcesoriów. Przy zakupie urządzenia z montażem stawka VAT wynosi 8%



Otrzymaj darmową wycenę centralnego odkurzacza


Co potrzebuję aby wykonać wycenę instalacji centralnego odkurzania:


 • Prześlij nam rzuty kondygnacji lub link do projektu (preferowany format PDF)
 • Napisz którym systemem jesteś zainteresowany: Retraflex czy tradycyjnym
 • Prześlij lokalizację inwestycji (miejscowość)
 • Zostaw dane kontaktowe

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

  Możliwe formaty plików: pdf,png,jpg,jpeg
  Maksymalny rozmiar pliku: 10 MB

  [/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


  Serwis odkurzaczy centralnych

  Pozornie prosta instalacja oraz konserwacja tego rodzaju urządzeń wymaga użycia profesjonalnego sprzętu, specjalistycznej wiedzy oraz praktyki w wykonywaniu podobnych prac. Przeprowadzane przeze mnie prace montażowe oraz naprawa odkurzaczy charakteryzują się solidnością, sprawną i szybką realizacją zlecenia. O poziomie profesjonalizmu moich usług może świadczyć szerokie grono zadowolonych klientów oraz otrzymane od nich referencje. Osobom, które korzystają już w swoim domu lub mieszkaniu z tego udogodnienia, oferuję serwis odkurzaczy centralnych. Wykonuję naprawy bieżące, w krótkim czasie. Szybko diagnozuję usterkę nierzadko przez telefon oraz usuwam jej przyczynę kiedy tylko to możliwe. Przez lata działalności poznałem dobrze centralne odkurzacze, ich budowę, cechy indywidualne oraz specyfikę pracy.

  Skorzystanie z moich usług to gwarancja otrzymania dobrze zaprojektowanej i wydajnej instalacji z optymalną liczbą gniazd oraz jednostką centralną o odpowiedniej mocy. Odkurzacz centralny będzie indywidualnie dopasowany do wykonanej przeze mnie instalacji z uwzględnieniem nie tylko liczby punktów ssących, ale także oporów, jakie stawia. Gwarantuję prawidłowy montaż wszystkich elementów, dzięki czemu system będzie długo spełniał swoje zadanie, a odkurzanie stanie się przyjemne i nieuciążliwe.


  Świadczę usługi z zakresu:


  • Projektowania instalacji odkurzaczy centralnych,
  • Instalacji odkurzania centralnego w systemie chowanego węża ( Hide-a-Hose oraz Retra Flex),
  • Serwisu odkurzaczy centralnych oraz instalacji.


  Ponadto sprzedaję:


  • Odkurzacze centralne filtrowe i bez filtrowe takich marek jak: CycloVac, Hayden,
  • Części zamienne do jednostek centralnych, w tym silniki do wszystkich marek,
  • Elementy eksploatacyjne (filtry, szczotki, worki itp.),
  • Węże ssące, ssawki, elementy instalacji itp.



  Masz pytania?


  Skontaktuj się ze mną!


  Dowiedz się, co możemy razem zrobić, zapytaj o darmową wycenę!


  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]