Hayden – SuperVac 75

Hayden – wybór deweloperów

Odkurzacz centralny SuperVac 75 charakteryzuje się zarówno bardzo dobrymi parametrami pracy. Kombinacja dużego przepływu i podciśnienia pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej mocy ssącej osiągającej 680 AirWatt-ów! W połączeniu z cichą pracą, niezawodnością i atrakcyjna ceną model ten jest najczęściej wybierany przez deweloperów z którymi współpracuję. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku w swojej klasie. Wyposażony został w bardzo trwały i wydajny silnik marki Domel który pozwala na obsłużenie do 8 punktów ssących. Co jest aż nadto wystarczające do odkurzania większości budynków mieszkalnych.

Zastosowanie w nim Technologii Hybrydowej pozwala dowolnie przystosować urządzenie, zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli użytkownikowi zależy na bardzo dobrej filtracji, oraz przedłużeniu żywotności silnika i jest gotów ponieść niewielkie koszty wymiennych worków. Zalecam pracę z podwójnym systemem filtracji. Jeśli natomiast użytkownikowi zależy na bez kosztowym użytkowaniu można go używać jedynie z wbudowanym filtrem w systemie odwróconego worka.

Wraz z odkurzaczem centralnym SuperVac Hayden sa do nabycia akcesoria do sprzątania. Dzięki właściwemu doborowi ssawek, szczotek i turbo-szczotek, odkurzacz centralny SuperVac 70 pozwoli skutecznie rozprawić się ze wszelkimi zanieczyszczeniami w naszych domach!Odkurzacze centralne SuperVac Hayden produkowane są w stu procentach Kanadzie przez wiodąca w branży firmę Trovac Industries ltd., będącą właścicielem i producentem marek w branży odkurzaczy centralnych, takich jak Cyclo Vac, Retraflex®, Wallyflex i Deco Vac.

Staranny dobór podzespołów, w tym najlepszych konstrukcji silników światowych producentów takich jak Ametek, Domel i Electro Motor, jak i dbałość o procesy produkcyjne sprawiają, że odkurzacze SuperVac Hayden są niezwykle niezawodne a ich użytkownicy przez wiele lat będą się cieszyć ich funkcjonalnością i maksymalną siłą ssącą.

SuperVac Hayden to połączenie maksymalnej siły ssącej z niezawodnością w konkurencyjnej cenie.