Bezkurzu.pl | Rekuperatory - sprzedaż, oferta Piaseczno, Warszawa
16311
page-template-default,page,page-id-16311,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Rekuperatory – oferta

PODZIAŁ

Poniżej przedstawiam ofertę rekuperatorów będących w mojej ofercie. Każdy z nich posiada szereg korzystnych i indywidualnych cech. .Dzięki temu bez problemu dopasuje rekuperator do Twoich potrzeb.

Rekuperatory Aeris Next

Rekuperatory AERIS Next to jedna z najbardziej zwartych i kompaktowych rekuperatorów na rynku. Dzięki swoim gabarytom nie wymagają osobnego pomieszczenia. Posiadają wymienniki przeciw-prądowy o najwyższej skuteczności na rynku do 94% według normy EN 13141-7:2010.

Rekuperatory Thessla Green

Rekuperatory Thessla Green to wydajne urządzenia w całości wyprodukowane w Polsce. Dostępne w 3 wersjach montażowych. H, V, F dzięki czemu można je praktycznie zamontować w dowolny sposób. Jako stojące, wiszące na ścianie i jako jedne z niewielu pod sufitem.

Rekuperatory Onyx

Rekuperatory Onyx zostały zaprojektowane głównie z myśla o polskich warunkach klimatycznych. Główną funkcją rekuperatorów Onyx jest nawiew świeżego, przefiltrowanego powietrza do pomieszczeń.

Rekuperatory Wanas

Firma WANAS jest polskim producentem central wentylacyjnych nazywanych rekuperatorami. Rekuperatory WANAS to doskonały produkt oferowany w dniu dzisiejszym w wielu krajach UE.