PODZIAŁ

Poniżej przedstawiam ofertę rekuperatorów będących w mojej ofercie. Każdy z nich posiada szereg korzystnych i indywidualnych cech. .Dzięki temu bez problemu dopasuje rekuperator do Twoich potrzeb.

Rekuperatory Aeris Next
Rekuperatory Aeris Next

Rekuperatory AERIS Next to jedna z najbardziej zwartych i kompaktowych rekuperatorów na rynku. Dzięki swoim gabarytom nie wymagają osobnego pomieszczenia. Posiadają wymienniki przeciw-prądowy o najwyższej skuteczności na rynku do 94% według normy EN 13141-7:2010.

[button size=”small” target=”_self” hover_type=”default” text=”Dowiedz się więcej” link=”https://bezkurzu.pl/rekuperatory-aeris-next/”]
Rekuperator
Rekuperatory Thessla Green

Rekuperatory Thessla Green to wydajne urządzenia w całości wyprodukowane w Polsce. Dostępne w 3 wersjach montażowych. H, V, F dzięki czemu można je praktycznie zamontować w dowolny sposób. Jako stojące, wiszące na ścianie i jako jedne z niewielu pod sufitem.

[button size=”small” target=”_self” hover_type=”default” text=”Dowiedz się więcej”]
Frapol z panelem kontrolnym
Rekuperatory Onyx

Rekuperatory Onyx zostały zaprojektowane głównie z myśla o polskich warunkach klimatycznych. Główną funkcją rekuperatorów Onyx jest nawiew świeżego, przefiltrowanego powietrza do pomieszczeń.

[button size=”small” target=”_self” hover_type=”default” text=”Dowiedz się więcej”]
Wanas - logo
Rekuperatory Wanas

Firma WANAS jest polskim producentem central wentylacyjnych nazywanych rekuperatorami. Rekuperatory WANAS to doskonały produkt oferowany w dniu dzisiejszym w wielu krajach UE.

[button size=”small” target=”_self” hover_type=”default” text=”Dowiedz się więcej” link=”https://bezkurzu.pl/rekuperatory-wanas/”]