Bezkurzu.pl | Instalacja bez spotkania z klientem
16755
page-template-default,page,page-id-16755,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Instalacja bez spotkania z klientem

W dobie panującej epidemii wszyscy staramy się funkcjonować normalnie.  Wielu z nas gonią terminy bankowe i transze. W związku z tym proponuje Państwu współpracę dotyczącą wykonania instalacji centralnego odkurzania lub wentylacji z odzyskiem ciepła. Nadmienię że posiadam całkiem spore doświadczenie w takim procesie, zaczynając od budowy własnego domu przez telefon, po 15 – letnią praktykę.

Podczas wykonywania pierwszego etapu instalacji Państwa obecność na budowie jest niekonieczna. Wszystkie ustalenia , porównanie naszych ustaleń ze stanem faktycznym oraz płatność mogą się odbyć przez telefon, jeden z wymienionych komunikatorów (Messenger, Whatsapp, Hangouts, Facebook) oraz mail. 

Poniżej przedstawiam poszczególne etapy współpracy których rozwiniecie otrzymają Państwo mailowo.

 1. Przesłanie materiałów technicznych budynku
 2. Informacja jaka instalacja Państwa interesuje.
 3. Dodatkowe informacje techniczne oraz sytuacyjne niezbędne do wykonania projektu. (inne dla każdego rodzaju instalacji)
 4. Bezpłatne wykonanie projektu
 5. Bezpłatna wycena
 6. Podpisanie umowy. (podpisany dokument przesyłamy elektronicznie)
 7. Wpłata zadatku na podstawie FV i umowy. (BLIK, link do płatności ostatecznie przelew)
 8. Doprecyzowanie rozmieszczenia każdego punktu.
 9. Ustalenie terminu wykonania instalacji
 10. Sporządzenie przeze mnie dokumentacji fotograficznej wykonanej pracy lub Państwa wizyta na budowie (nadal bez mojej obecności)
 11. Uregulowanie pozostałej kwoty (BLIK, link do płatności ostatecznie przelew)